Welcome to our new site!

The US-WAVE



| Model | US-WAVE |
| Maximun Capacity | 100g |
| Minimum Capacity | 0.01g |
| Weighing Modes | g, oz, gn, ct, dwt, ozt, tl |
| Power | 2 x AAA |
| Overall Size | 4" x 3" |
| Platform Size | 2.7" x 2.1" |
| Colors | Black Silver |
| Calibration Mass | 100g (Included) |
| Pcs count Per Inner Carton | 10pcs |
| Pcs Count per Case | 40pcs |
| Model | US-WAVE |
| Maximun Capacity | 100g |
| Minimum Capacity | 0.01g |
| Weighing Modes | g, oz, gn, ct, dwt, ozt, tl |
| Power | 2 x AAA |
| Overall Size | 4" x 3" |
| Platform Size | 2.7" x 2.1" |
| Colors | Black Silver |
| Calibration Mass | 100g (Included) |
| Pcs count Per Inner Carton | 10pcs |
| Pcs Count per Case | 40pcs |