Welcome to our new site!

The US-CIENTO



| US-CIENTO | CIENTO |
| Model | US-CIENTO |
| Maximun Capacity | 200g |
| Minimum Capacity | 0.01g |
| Weighing Modes | g, oz, gn,ct |
| Power | 2 x AAA |
| Overall Size | 3" x 4.25" |
| Platform Size | 2.7" x 2.7" |
| Colors | Black |
| Calibration Mass | 200g (Included) |
| Pcs count Per Inner Carton | 25pcs |
| Pcs Count per Case | 25pcs |
| US-CIENTO | CIENTO |
| Model | US-CIENTO |
| Maximun Capacity | 200g |
| Minimum Capacity | 0.01g |
| Weighing Modes | g, oz, gn,ct |
| Power | 2 x AAA |
| Overall Size | 3" x 4.25" |
| Platform Size | 2.7" x 2.7" |
| Colors | Black |
| Calibration Mass | 200g (Included) |
| Pcs count Per Inner Carton | 25pcs |
| Pcs Count per Case | 25pcs |