Welcome to our new site!

The US-FIRE



| US-FIRE |
|
| Model | US-FIRE |
| Maximun Capacity | 100g |
| Minimum Capacity | 0.01g |
| Weighing Modes |
g, oz, ct, gn, dwt, ozt |
| Power | 1 x CR2032 |
| Overall Size | 3.6" x 1.7" x 0.5" |
| Platform Size | 2.2" X 1.2" |
| Colors | Silver |
| Calibration Mass | 100g |
| Pcs count Per Inner Carton | 50 |
| Pcs Count per Case | 100 |
| US-FIRE |
|
| Model | US-FIRE |
| Maximun Capacity | 100g |
| Minimum Capacity | 0.01g |
| Weighing Modes |
g, oz, ct, gn, dwt, ozt |
| Power | 1 x CR2032 |
| Overall Size | 3.6" x 1.7" x 0.5" |
| Platform Size | 2.2" X 1.2" |
| Colors | Silver |
| Calibration Mass | 100g |
| Pcs count Per Inner Carton | 50 |
| Pcs Count per Case | 100 |