Welcome to our new site!

The US-AWE



| Model | US-AWE |
| Maximun Capacity | 300g |
| Minimum Capacity | 0.01g |
| Weighing Modes | g, oz, gn, ct, dwt, ozt |
| Power | 2 x AAA |
| Overall Size | 3.1" x 5.1" |
| Platform Size | 2.2" x 3" |
| Colors | Black Silver |
| Calibration Mass | 200g |
| Pcs count Per Inner Carton | 50pcs |
| Pcs Count per Case | 100pcs |
| Model | US-AWE |
| Maximun Capacity | 300g |
| Minimum Capacity | 0.01g |
| Weighing Modes | g, oz, gn, ct, dwt, ozt |
| Power | 2 x AAA |
| Overall Size | 3.1" x 5.1" |
| Platform Size | 2.2" x 3" |
| Colors | Black Silver |
| Calibration Mass | 200g |
| Pcs count Per Inner Carton | 50pcs |
| Pcs Count per Case | 100pcs |