Welcome to our new site!

The US-ABSOLUTE



| US-ABSOLUTE | |
| Model | US-ABSOLUTE |
| Maximun Capacity | 200g |
| Minimum Capacity | 0.01g |
| Weighing Modes | g,oz, gn, ct |
| Power | 2 x AAA |
| Overall Size | 4.4" x 2.9" x 0.7" |
| Platform Size | 2.4" x 2.4" |
| Colors | Black |
| Calibration Mass | 200g |
| Pcs count Per Inner Carton | 50pcs |
| Pcs Count per Case | 100pcs |
| US-ABSOLUTE | |
| Model | US-ABSOLUTE |
| Maximun Capacity | 200g |
| Minimum Capacity | 0.01g |
| Weighing Modes | g,oz, gn, ct |
| Power | 2 x AAA |
| Overall Size | 4.4" x 2.9" x 0.7" |
| Platform Size | 2.4" x 2.4" |
| Colors | Black |
| Calibration Mass | 200g |
| Pcs count Per Inner Carton | 50pcs |
| Pcs Count per Case | 100pcs |