Welcome to our new site!

The US-MARVEL



| US-MARVEL - Pocket Scale | |
| Model | US-MARVEL |
| Maximun Capacity | 200g |
| Minimum Capacity | 0.01g |
| Weighing Modes | g, oz, ozt, dwt, gn, ct |
| Power | 2 x AAA |
| Overall Size | 5.4" x 3.2" x 0.8" |
| Platform Size | 3" x 3.5" |
| Colors | Black |
| Calibration Mass | 100g |
| Pcs count Per Inner Carton | 50 |
| Pcs Count per Case | 50 |
| US-MARVEL - Pocket Scale | |
| Model | US-MARVEL |
| Maximun Capacity | 200g |
| Minimum Capacity | 0.01g |
| Weighing Modes | g, oz, ozt, dwt, gn, ct |
| Power | 2 x AAA |
| Overall Size | 5.4" x 3.2" x 0.8" |
| Platform Size | 3" x 3.5" |
| Colors | Black |
| Calibration Mass | 100g |
| Pcs count Per Inner Carton | 50 |
| Pcs Count per Case | 50 |