Welcome to our new site!

The US-750EX



| US-750EX pocket scale | |
| Model | US-750EX |
| Maximun Capacity | 750g |
| Minimum Capacity | 0.1g |
| Weighing Modes | g, oz, gn,ct,dwt,ozt |
| Power | 2 x AAA |
| Overall Size | 5.1" x 3" x 0.8" |
| Platform Size | 3" x 2.6" |
| Colors | Black |
| Calibration Mass | 500g |
| Pcs count Per Inner Carton | 50pcs |
| Pcs Count per Case | 100pcs |
| US-750EX pocket scale | |
| Model | US-750EX |
| Maximun Capacity | 750g |
| Minimum Capacity | 0.1g |
| Weighing Modes | g, oz, gn,ct,dwt,ozt |
| Power | 2 x AAA |
| Overall Size | 5.1" x 3" x 0.8" |
| Platform Size | 3" x 2.6" |
| Colors | Black |
| Calibration Mass | 500g |
| Pcs count Per Inner Carton | 50pcs |
| Pcs Count per Case | 100pcs |