Welcome to our new site!

The US-RANGER



| US-RANGER |
|
| Model | US-RANGER |
| Maximun Capacity | 100g |
| Minimum Capacity | 0.01g |
| Weighing Modes | g,oz, gn,ct,ozt,dwt |
| Power | 2 x AAA |
| Overall Size | 5.50" x 3.25" x 0.75" |
| Platform Size | 3" x 2.5" |
| Colors | Green |
| Calibration Mass | 50g |
| Pcs count Per Inner Carton | 50pcs |
| Pcs Count per Case | 50pcs |
| US-RANGER |
|
| Model | US-RANGER |
| Maximun Capacity | 100g |
| Minimum Capacity | 0.01g |
| Weighing Modes | g,oz, gn,ct,ozt,dwt |
| Power | 2 x AAA |
| Overall Size | 5.50" x 3.25" x 0.75" |
| Platform Size | 3" x 2.5" |
| Colors | Green |
| Calibration Mass | 50g |
| Pcs count Per Inner Carton | 50pcs |
| Pcs Count per Case | 50pcs |