Welcome to our new site!

The US-SONIC



| US-SONIC-500 | |
| Model | US-SONIC-500 |
| Maximun Capacity | 500g |
| Minimum Capacity | 0.1g |
| Weighing Modes | g, oz, dwt, gn |
| Power | 2 x AAA |
| Overall Size | 4.75" x 2.875" x .75" |
| Platform Size | 2.875" x 1.875" |
| Colors | Black |
| Calibration Mass | 100g |
| Pcs count Per Inner Carton | 50pcs |
| Pcs Count per Case | 100pcs |
| US-SONIC-500 | |
| Model | US-SONIC-500 |
| Maximun Capacity | 500g |
| Minimum Capacity | 0.1g |
| Weighing Modes | g, oz, dwt, gn |
| Power | 2 x AAA |
| Overall Size | 4.75" x 2.875" x .75" |
| Platform Size | 2.875" x 1.875" |
| Colors | Black |
| Calibration Mass | 100g |
| Pcs count Per Inner Carton | 50pcs |
| Pcs Count per Case | 100pcs |