Welcome to our new site!

The US-TOP-2000



| US-TOP-2000 | |
| Model | US-TOP-2000 |
| Maximun Capacity | 2000g |
| Minimum Capacity | 0.1g |
| Weighing Modes | g,oz,ozt,dwt,gn,ct |
| Power | 2 x AA |
| Overall Size | 7.4" x 2.25" |
| Platform Size | 4.7" |
| Colors | Navy |
| Calibration Mass | 400 (Included) |
| Pcs count Per Inner Carton | 12 |
| Pcs Count per Case | 12 |
| US-TOP-2000 | |
| Model | US-TOP-2000 |
| Maximun Capacity | 2000g |
| Minimum Capacity | 0.1g |
| Weighing Modes | g,oz,ozt,dwt,gn,ct |
| Power | 2 x AA |
| Overall Size | 7.4" x 2.25" |
| Platform Size | 4.7" |
| Colors | Navy |
| Calibration Mass | 400 (Included) |
| Pcs count Per Inner Carton | 12 |
| Pcs Count per Case | 12 |